top of page

Półkolonie - Wyspa skarbów

8 - 14 lat 

termin:

17.07-21.07

24.07-28.07

31.07-04.08

21.08-25.08

koszt: 799 zł

8:00-16:00

Uczestnicy półkolonii spędzą je na wymyślonej przez siebie wyspie, z wymyślonymi nazwami zwierząt, z własnym językiem, zajmując się wymyślonymi zawodami. W takcie tych półkolonii poznają zwyczaje różnych mieszkańców wysp - Nowa Zelandia, Hawaje, Madagaskar : muzykę, taniec, życie codzienne. Pomogą nam w tym znane bajki, "Viana", "Pingwiny z Madagaskaru", "Lilo i Stitch". Czas również będzie płynął nam szybciej śpiewając znane piosenki. Nauczymy się technik samoregulacji emocji, które wykorzystują wyspiarze. 

Będziemy brać udział w:

- warsztatach ukulele

- warsztatach wokalnych

- kalamburach

- podchodach

- nauce tańca Nowej Zelandii HAKA

- wykonywaniu maoryskich tatuaży

- tworzeniu masek

- plastycznym tworzeniu scenografii wymyślonej wyspy

- wycieczce 

O Prowadzących:

Magda Kowalska 

Wokalistka, nauczycielka śpiewu, emisji głosu Absolwentka Państwowego Policealnego Studium Wokalno–Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Skończyła studia na kierunku Zarządzanie Instytucjami Artystycznymi ze specjalnością sceniczną na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie jest w trakcie studiów magisterskich na kierunku Filologia Angielska ze specjalnością translatoryczną. Śpiewa od dziecka, uwielbia musicale i muzykę jazzową. Najbardziej specjalizuje się w śpiewie typu mix oraz belt i właśnie te techniki najczęściej przekazuje swoim uczniom. Oprócz tego uczy emisji głosu oraz poprawnej artykulacji, która, według niej, jest niezbędna w codziennym życiu. Występowała w Teatrze Muzycznym w Gdyni, w takich produkcjach, jak „Skrzypek na dachu” reżyserii Jerzego Gruzy, „Murach Jerycha” Wojciecha Kościelniaka, „Od Zmierzchu do świtu” Grzegorza Wolfa, czy „Koncercie Dyplomowym” Bernarda Szyca. Można było ją zobaczyć na licznych koncertach, m.in. „Ciuciubabka” w Filharmonii Bałtyckiej, Gali Rzemiosła w Teatrze Wybrzeże, gali „Gdynia bez barier” w Teatrze Muzycznym w Gdyni, a nawet w operetce pt. „Ptasznik z Tyrolu” w reżyserii Dariusza Paradowskiego w Akademii Muzycznej w Gdańsku.

 

Joanna Chęcińska-Mystkowska

nauczyciel śpiewu, emisji głosu, gry na pianinie, gry na flecie poprzecznym
Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku z fakultetem z wokalu jazzowego u Krystyny Stańko oraz absolwentką Pomorskiej Akademii Pedagogicznej z dyplomem magistra biologii.  Ukończyłam podyplomowe studia z Etnomuzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. Byłam instruktorem wokalu w Broadway Musical School oraz nauczycielem gry na pianinie i flecie poprzecznym w Pierwszym Prywatnym Ognisku Muzycznym w Gdyni. Uczyłam Kształcenia słuchu w Sopockiej Szkole Muzycznej. Moi uczniowie są laureatami wielu konkursów regionalnych i ogólnopolskich a także studentami renomowanych Akademii Muzycznych oraz Szkół Teatralnych. Moja uczennica zotsała finalistką The Voice Kids. Jestem pasjonatką białego śpiewu. Pracowałam nad realizacją musicalu Bitwa o Broadway wystawianego w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Jestem wokalistką zespołu Emigrah. 

Opieka od  8:00-16:00 w Rozgłos Gdyńska Akademia Dźwięku

ul. Jana Kazimierza 17 Gdynia Wiczlino

Cena zawiera:

- opiekę nad dzieckiem od 8:00 do 16:00

- atrakcyjny program półkolonii, warsztaty, wycieczki, zabawy

- profesjonalną, sprawdzoną i kochaną przez dzieci i rodziców kadrę pedagogiczną 

- indywidualne podejście do każdego uczestnika

- sprawdzone domowe dwudaniowe obiady 

- zgłoszenie półkolonii do Kuratorium Oświaty

- ubezpieczenie nnw,

- wodę i owoce.

Sale w których będzie odbywać się większość zajęć są klimatyzowane. 

Budynek uzyskał pozytywną opinię staży pożarnej oraz sanepidu. Bieżąca woda została przebadana. 

Przed budynkiem znajduje się stojak na rowery.

 

Zapisy: 

W celu zarezerwowania miejsca prosimy o wpłatę bezzwrotnej zaliczki– 300zł  lub od razu całość kwoty.

Pozostałą część kwoty należy opłacić najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem półkolonii.

FILM DO PÓŁKOLONI Z 2022 roku 

półkolonie dla dzieci w Gdyni. Zajęcia aktorskie, śpiew, zajęcia plastyczne, Półkolonie muzyczne Gdynia. Półkolonie Gdynia Wiczlino
bottom of page