top of page

NAUKA ŚPIEWU

 

Nauka śpiewu to nie tylko umiejętne posługiwanie się aparatem mowy, ale przede wszystkim rozwijanie pewności siebie, umiejętności wyrażania emocji i odkrywanie własnej wartości.

 

Pod kierunkiem doświadczonych profesjonalistów, nauczysz się nie tylko poprawnego oddechu i perfekcyjnej dykcji, ale także harmonizacji melodii oraz sztuki improwizacji.

Lekcje są dostosowane do indywidualnych potrzeb uczniów, a autorskie metody opracowane przez nas przez lata doświadczeń pozwalają na pokochanie swojego głosu i czerpanie radości z dzielenia się nim. Nie narzucamy, a słuchamy twoich preferencji muzycznych.

Wykorzystujemy najlepszej jakości mikrofony sceniczne oraz systemy odsłuchu, dzięki czemu w czasie rzeczywistym słyszysz swoją interpretację.

 

Czy to śpiew, nucenie czy pisanie piosenek, nie czekaj - zapisz się na lekcje wokalu. Nasza kadra składa się z doświadczonych wokalistów i aktorów, którzy związani są z trójmiejskimi scenami muzycznymi. Przygotujemy Cię do egzaminu wstępnego na wymarzoną uczelnię artystyczną lub do udziału w konkursach wokalnych. Dołącz do nas, rozwijaj swój talent i czerp radość z śpiewu!

 

Cennik zajęć znajdziesz tu

rozglos, rozgłos, wokal, spiew, śpiew.jpg
20230717_081235296_iOS.heic
DRE_0096.jpg
bottom of page