KADRA

Joanna Chęcińska-Mystkowska nauczyciel śpiewu, emisji głosu, gry na pianinie, gry na flecie poprzecznym

 

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku z fakultetem z wokalu jazzowego u Krystyny Stańko. Ukończyła podyplomowe studia z Etnomuzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. Były instruktor wokalu w Broadway Musical School oraz nauczyciel gry na pianinie i flecie poprzecznym w Pierwszym Prywatnym Ognisku Muzycznym w Gdyni. Uczyła Kształcenia słuchu w Sopockiej Szkole Muzycznej. Jej uczniowie są laureatami wielu konkursów regionalnych i ogólnopolskich a także studentami renomowanych Akademii Muzycznych oraz Szkół Teatralnych. Pasjonatka białego śpiewu. Pracowała nad realizacją musicalu Bitwa o Broadway wystawianego w Teatrze Muzycznym w Gdyni. 

Dr Dariusz Domański – gitara, ukulele


Z-ca Kierownika Katedry Sztuki Muzycznej Akademii Pomorskiej w Słupsku. Założyciel wydawnictwa International MUSIC Press, Redaktor Naczelny ogólnopolskiego Magazynu Muzyków TopGuitar.

         Absolwent klasy gitary w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Doktorat w zakresie Sztuki Muzycznej (specjalność gitara klasyczna) uzyskał w Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Brał udział 7 razy w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach gitarowych, wielokrotnie zdobywając nagrody i wyróżnienia (w tym 4 razy pierwszą nagrodę). Koncertował w kraju i za granicą, solo, w zespołach, jak również jako solista z orkiestrami filharmonicznymi.             
        Opublikował ok. 500 artykułów o tematyce gitarowej. Kierownik artystyczny Konfrontacji Gitarzystów w Pucku. W latach 1997 – 2005 Redaktor Naczelny ogólnopolskiego czasopisma muzycznego „Świat Gitary”.   
        Nagrał 3 płyty CD. Jest autorem dwóch albumów nutowych, śpiewnika dla młodzieży oraz Poradnika Gitarzysty. Opublikował kilkadziesiąt transkrypcji utworów na gitarę, a także własnych kompozycji.        
        Jako pedagog wykształcił ponad 1000 uczniów i studentów, z których wielu zdobywało nagrody na konkursach gitarowych. Często prowadzi warsztaty dla gitarzystów oraz orkiestry gitarowe podczas festiwali muzycznych.

Marta Jezierska – skrzypce

 

Pochodzi z Gdyni, gdzie ukończyła Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie skrzypiec oraz Akademii Sztuki w Szczecinie w klasie altówki. Bierze udział w wielu koncertach, festiwalach oraz nagraniach płytowych grając zarówno na skrzypcach jak i na altówce. Współpracuje z Polską Filharmonią Bałtycką im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, Polską Filharmonią Sinfonia Baltica w Słupsku oraz z organistą Adamem Sadowskim, z którym tworzy duet występujący na licznych festiwalach organowych.

Karol Wiśniewski – akustyk, założyciel Pracowni Dźwięku Cherry Note.


Jest absolwentem warszawskiej Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku, na kierunku Realizacja Dźwięku.
Na drugim roku studiów rozpoczął współpracę z Krisem Górskim, inżynierem dźwięku oraz założycielem studia Audio Planet, w którym stawiał pierwsze kroki i zdobywał niezbędne umiejętności potrzebne do pracy studyjnej. Brał udział w wielu realizacjach zarówno komercyjnych jak i non profit:
Serial animowany „Rodzina Treflików”, serial kryminalny „Archiwista”, aranżacja muzyki do spektaklu telewizyjnego „Kiedy zamykam oczy”
Ponadto współpracował z osobami takimi jak:
Andrzej Krauze, Anita Rywalska-Sosnowska, Arkadiusz Szulc, Cezary Kwieciński, Grzegorz Pawlak, Jarosław Boberek, Joanna Jabłczyńska, Kamil Pękala, Karolina Trębacz-Mazurkiewicz, Krystyna Tkacz, Magdalena Różczka, Mieczysław Musiał, Sasza Reznikow, Sławomir Wiśniewski, Piotr „Miki” Mikołajczak, Piotr Kiepuszewski, Tomasz Gregor,Bel-Canto, Blue Willmingtons, Konsternacja, Sanctus.
Współpracuje z KK PRO SOUND, MS Media Service, Studio AudioPlanet, Studio Filmów Animowanych Trefl, ToStudio, VKA Nagłośnienie

IMG_20201118_171508.jpg

Katarzyna Ćwik - nauczyciel śpiewu, emisji głosu

 

Absolwentka Państwowego Policealnego Studium w

Wokalno- Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Od 2018 roku studentka klasy śpiewu solowego w Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki  w Gdańsku, w klasie prof. Aleksandry Kucharskiej-Szefler. 
Słuchaczka Studium pedagogicznego oraz  metodyki nauczania śpiewu solowego w Akademii Muzycznej w Gdańsku.

W trakcie nauki w SWA występowała na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni w spektaklach m.in "Cud albo Krakowiaki i Górale", "Love and information". Brała udzial w tworzeniu projektów studenckich takich jak "Press Jazz" oraz "Lament" nagrodzony na festiwalu "Przygrywka" w Toruniu. 

Pasjonatka holistycznego podejścia do śpiewu. Świetnie odnajduje się zarówno w śpiewie musicalowym jak i klasycznym oraz jazzowym.                W muzyce ceni przede wszystkim różnorodność i swobodę ekspresji. 

DSC08245.JPEG

Julia Jezierska - nauczyciel gitary, ukulele

 

Julia Jezierska pochodzi z Gdyni, w której ukończyła Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Z. Noskowskiego. Obecnie jest studentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, gdzie poznaje tajniki pracy z dziećmi. Jako gitarzystka brała udział w wielu projektach, koncertach i warsztatach m.in. E. Becherucci, D. Pavlovits, F. Svit, D. Kupiński. Jej pasją jest wspólne muzykowanie z siostrą skrzypaczką, z którą najbardziej lubi grać tanga oraz
muzykę rozrywkową.