top of page

KADRA

Joanna Chęcińska-Mystkowska – nauczyciel śpiewu, emisji głosu, gry na pianinie, gry na flecie poprzecznym
Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku z fakultetem z wokalu jazzowego u Krystyny Stańko. Ukończyła podyplomowe studia z Etnomuzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. Były instruktor wokalu w Broadway Musical School oraz nauczyciel gry na pianinie i flecie poprzecznym w Pierwszym Prywatnym Ognisku Muzycznym w Gdyni. Uczyła Kształcenia słuchu w Sopockiej Szkole Muzycznej. Jej uczniowie są laureatami wielu konkursów regionalnych i ogólnopolskich a także studentami renomowanych Akademii Muzycznych oraz Szkół Teatralnych. Pasjonatka białego śpiewu. Pracowała nad realizacją musicalu Bitwa o Broadway wystawianego w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Marta Jezierska – nauczycielka skrzypiec, pianina
Pochodzi z Gdyni, gdzie ukończyła Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie skrzypiec oraz Akademii Sztuki w Szczecinie w klasie altówki. Bierze udział w wielu koncertach, festiwalach oraz nagraniach płytowych grając zarówno na skrzypcach jak i na altówce. Współpracuje z Polską Filharmonią Bałtycką im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, Polską Filharmonią Sinfonia Baltica w Słupsku oraz z organistą Adamem Sadowskim, z którym tworzy duet występujący na licznych festiwalach organowych.

Karol Wiśniewski – akustyk, realizator dźwięku
Jest absolwentem warszawskiej Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku, na kierunku Realizacja Dźwięku.
Na drugim roku studiów rozpoczął współpracę z Krisem Górskim, inżynierem dźwięku oraz założycielem studia Audio Planet, w którym stawiał pierwsze kroki i zdobywał niezbędne umiejętności potrzebne do pracy studyjnej. Brał udział w wielu realizacjach zarówno komercyjnych jak i non profit:
Serial animowany „Rodzina Treflików”, serial kryminalny „Archiwista”, aranżacja muzyki do spektaklu telewizyjnego „Kiedy zamykam oczy”
Ponadto współpracował z osobami takimi jak:
Andrzej Krauze, Anita Rywalska-Sosnowska, Arkadiusz Szulc, Cezary Kwieciński, Grzegorz Pawlak, Jarosław Boberek, Joanna Jabłczyńska, Kamil Pękala, Karolina Trębacz-Mazurkiewicz, Krystyna Tkacz, Magdalena Różczka, Mieczysław Musiał, Sasza Reznikow, Sławomir Wiśniewski, Piotr „Miki” Mikołajczak, Piotr Kiepuszewski, Tomasz Gregor,Bel-Canto, Blue Willmingtons, Konsternacja, Sanctus.
Współpracuje z KK PRO SOUND, MS Media Service, Studio AudioPlanet, Studio Filmów Animowanych Trefl, ToStudio, VKA Nagłośnienie

Katarzyna Ćwik - nauczycielka śpiewu, emisji głosu
Absolwentka Państwowego Policealnego Studium w
Wokalno- Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Od 2018 roku studentka klasy śpiewu solowego w Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku, w klasie prof. Aleksandry Kucharskiej-Szefler.
Słuchaczka Studium pedagogicznego oraz metodyki nauczania śpiewu solowego w Akademii Muzycznej w Gdańsku.
W trakcie nauki w SWA występowała na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni w spektaklach m.in "Cud albo Krakowiaki i Górale", "Love and information". Brała udzial w tworzeniu projektów studenckich takich jak "Press Jazz" oraz "Lament" nagrodzony na festiwalu "Przygrywka" w Toruniu.
Pasjonatka holistycznego podejścia do śpiewu. Świetnie odnajduje się zarówno w śpiewie musicalowym jak i klasycznym oraz jazzowym. W muzyce ceni przede wszystkim różnorodność i swobodę ekspresji.

Magda Kowalska – nauczycielka śpiewu, emisji głosu
Absolwentka Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Skończyła studia na kierunku Zarządzanie Instytucjami Artystycznymi o specjalności scenicznej na Uniwersytecie Gdańskim. Występowała w Teatrze Muzycznym w Gdyni w „Skrzypku na dachu” Jerzego Gruzy oraz galach takich jak „Gdynia bez Barier” lub Koncert z okazji 90 lat szkolnictwa muzycznego w Gdyni.
Wystąpiła na Gali Rzemiosła w Teatrze Wybrzeże i koncercie pt. Ciuciubabka w Filharmonii Bałtyckiej. Można było ją także zobaczyć w operetce pt. „Ptasznik z Tyrolu” w reżyserii Dariusza Paradowskiego w Akademii Muzycznej w Gdańsku. W ramach swojego spektaklu dyplomowego wystąpiła w musicalu pt. „Mury Jerycha” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka na Scenie Nowej w
Teatrze Muzycznym w Gdyni. Zagrała w „Piosenkach Taty Kazika” w reżyserii Grzegorza Wolfa oraz na Koncercie Dyplomowym IV roku na Dużej Scenie TM w Gdyni w reżyserii Bernarda Szyca.

Dorota Grzegorzewska - nauczycielka gitary i ukulele
Absolwentka pierwszego i drugiego stopnia Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach w klasie gitary dr. Wojciecha Lipińskiego. Ukończyła również studia licencjackie na specjalności teoria muzyki w Akademii Muzycznej im.
Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Obecnie na tej samej uczelni studiuje śpiew solowy. Jej obie pasje – gra na gitarze i śpiew – spotykają się na gruncie muzyki hiszpańskiej, którą
szczególnie lubi wykonywać.
.jpeg)
Tomasz Pawłowski - nauczyciel perkusji
Perkusista Teatru Muzycznego w Gdyni od 1989 r. Gra obecnie w spektaklach: "GREASE", "FAME", "KISS ME, KATE", "FOOTLOOSE", "SIOSTRUNIE", "Dracula", "Pinokio", "Chicago".
Grał ponadto w spektaklach: "Słowa - Jacek Kaczmarski", "Janosik, czyli Na Szkle Malowane", "Klatka Wariatek", "Jesus Christ Superstar", "Muzyka Gershwin", "Roxi Bar", "Evita" oraz w wielu innych spektaklach i koncertach musicalowych. Swoją muzyczną drogę zawodową rozpoczął w big-bandzie w Gdańsku w latach 80-tych. Pochodzi ze Sławna. Jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.
Interesuje się historią jazzu i językiem angielskim.

Maria Wirkowska- nauczyciel pianina
Absolwentka szkół muzycznych I i II stopnia w Warszawie. Obecnie studentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, w klasie fortepianu prof. dr. hab. Bogdana Kułakowskiego. Jako pianistka, występowała m.in. na zamku Lubomirskich i Potockich w Łańcucie, w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego, w dworku Sierakowskich w Sopocie, czy na zamku w Padenghe sul Garda we Włoszech. Brała udział w wielu kursach mistrzowskich, w tym kurs fortepianów historycznych z takimi muzykami jak Tobias Koch, Goeffrey Govier, Katarzyna Drogosz, czy Marek Bracha. Jest także członkinią zespołu kameralnego, z którym często koncertuje na terenie Trójmiasta. Uczestniczyła również w kursach muzyki kameralnej, m.in. prowadzonych przez muzyków takich jak Mario Montore, Mirei Yamada, czy Tamuna Zhavina. Uwielbia dzielić się swoją pasją do muzyki, a największą przyjemność sprawia jej gra w zespole kameralnym.

Kuba Malinowski - gitarzysta, producent, realizator, właściciel studia Lunar Sounds
Na gitarze gra od ponad 10 lat. Przygodę z muzyką zaczął od gitarty klasycznej, a wkrótce potem - elektrycznej. Obecnie realizuje się w dwóch zespołach muzycznych: Winderain i Arshenic. Występował też jako muzyk sesyjny na wielu nagraniach, w tym na albumie Marty Kruk. Ukończył studia magisterskie o specjalności Inżynieria Dźwięku i Obrazu na Politechnice Gdańskiej. Zajmował się realizacją live i pracował jako asystent Krisa Górskiego w AudioPlanet. Założył też własne studio nagrań - Lunar Sounds, w którym produkuje i nagrywa utwory o różnorodnej stylistyce. Wierzy, że najlepsze efekty w muzyce osiąga się dzięki połączeniu wiedzy o instrumencie z wiedzą o produkcji.
bottom of page