top of page

KONCERT BEATY FILIPP

Zapraszamy do krainy piosenek z tekstem.  Polskie przeboje z ubiegłego wieku zabrzmią w czerwcowy wieczór na placyku przed Gdyńską Akademią Dźwięku Rozgłos. Podczas wieczoru zatytułowanego "Może jestem w szklance mleka?" Beata Filipp, wokalistka, autorka tekstów, uczennica Rozgłosu zaprezentuje ukochane piosenki, m.in. Wandy Warskiej, Hanny Banaszak, Maryli Rodowicz, Andrzeja Zauchy.

Nad realizacją dźwięku czuwać będzie Karol Wiśniewski z Pracowni Cherry Note.

Rozgłos, Gdynia Wiczlino, Koncert Beata Filipp

Gdzie?
Rozgłos Gdyńska Akademia Dźwięku
ul. Jana Kazimierza 17
Gdynia Wiczlino

Kiedy?
W sobotę 3.06.2023 r.

O której?
18:00

Koszt?
10 zł

Sala?
Koncert planujemy zorganizować na dworze przed budynkiem Rozgłosu, będą dostępne leżaczki w ograniczonej ilości oraz koce. Czujcie się jak na pikniku z dobrą muzyką.

 

Beata Filipp - nazywa siebie artystką życia i poważnie podchodzi do tej sztuki. W wolnych chwilach pisze, śpiewa, lepi z gliny. Z wykształcenia polonistka, pracuje z młodzieżą, realizując od lat projekt edukacyjny "Obecność", który przywraca pamięć o kobietach w historii sztuki i nauki. Autorka ponad tysiąca wierszy oraz dwóch książek dla dzieci: zbioru opowiadań " Co można znaleźć?" i powieści awanturniczej "Czekopłaszczada", również w wersji audiobook: https://youtu.be/VLPWSWRkE_Q
W lipcu 2022 roku nagrała album "Fromm" ze swoimi tekstami inspirowanymi esejami Ericha Fromma "O sztuce miłości" do muzyki Andrzeja Kędzierskiego, producenta całości.

https://www.facebook.com/akkedzierski

Albumu można posłuchać tutaj:

https://open.spotify.com/album/1HGS7cKz0CCkPiMXOwBVcB...
https://m.youtube.com/playlist...

bottom of page