top of page

ŁAGODNE PONIEDZIAŁKI Z JOGĄ

 

Wśród wielu istniejących definicji jogi najbliższy jest mi opis "joga jest scalaniem ciała, umysłu i ducha". Dla mnie jest to czas uważnego bycia ze sobą na praktyce a w konsekwencji - także poza nią. Ćwiczenia fizyczne i praktyki oddechowe pomagają w treningu skupienia wewnętrznego, odczuwania i większej świadomości - aspektów, o które czasem trudno w zabieganej i głośnej codzienności. Regularna praktyka jogi pomaga nie tylko w lepszym samopoczuciu fizycznym i psychicznym, ale także w byciu bardziej efektywnym. Wyciszony i zrelaksowany umysł funkcjonuje dużo sprawniej, mamy większy dystans do okoliczności i dzięki temu życie zdaje się płynąć bardziej gładko.

343321009_803119204478737_657031812113664103_n.jpg

Zapraszam serdecznie na swoje zajęcia wszystkich tych, którym potrzeba momentu wytchnienia, skupienia na sobie i większej lekkości w życiu. W ćwiczeniach odnajdziemy spokój wewnętrzny i radość z bycia. Zapraszam szczególnie osoby, które nie próbowały jeszcze jogi - zadbamy o łagodność, komfort i poczucie harmonii.

 

Dla kogo proponowane są zajęcia:

  • dla potrzebujących chwili relaksu i wytchnienia

  • dla potrzebujących lepszego kontaktu ze sobą

  • dla potrzebujących lekkości i łagodności w ciele

  • dla potrzebujących lekkości i łagodności w życiu

  • dla tych, którzy nie słuchają i nie doceniają swojego ciała

  • dla wszystkich, którym joga dotąd kojarzyła się z niepotrzebnym bólem i niewygodnymi pozycjami

 

Jeśli masz wątpliwości czy te zajęcia są dla Ciebie - zachęcam do przesłania wiadomości mailowej na adres mojKOKON@gmail.com - chętnie umówię się na rozmowę telefoniczną by odpowiedzieć na wszelkie pytania.

O PROWADZĄCEJ:
Nazywam się Adriana Nowosielska i jestem Praktyczką Bodyworku Transformacyjnego zakorzenionego w nurcie polinezyjskim "Tańczący Uzdrowiciele" (certyfikat “Dancing Healers” otrzymany w szkole Justyny Rychlewskiej-Suskiej “Stargate Healing Arts”), Instruktorką choreoterapii z elementami arteterapii oraz estetoterapii i terapii poprzez kontakt z naturą (certyfikat
Akademii Choreoterapii i Arteterapii dr Anny Glińskiej-Lachowicz), a także Instruktorką Aerial Jogi i Yin Jogi (certyfikowaną przez Szkołę Jogi dr Pawła Kwaśniewskiego - Bhakti Shala, w której rozwój wciąż kontynuuję).
Jestem pasjonatką muzyki, tańca intuicyjnego i śpiewu oraz szeroko pojmowanego dobrostanu. W poszukiwaniu swojego naturalnego rytmu i dobrostanu odkryłam wiele narzędzi wspomagających przywracanie wewnętrznej harmonii i z radością dzielę się zdobytym doświadczeniem w pracy indywidualnej oraz grupowej.

 Zapraszam do odkrycia jogi w łagodności 

ul. Jana Kazimierza 17 Gdynia Wiczlino

INWESTYCJA:
Pojedyncze zajęcia 40 zł
4 spotkania: 150 zł
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc proponujemy ZAPISY:
883 110 781
660 421 860
mojKOKON@gmail.com

 

bottom of page